- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Parola
Aktuální počasí Parola
Aktuální počasí přímo pro město Parola. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
41°C
pocitově 47°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 34°C |
