- Počasí
- Afghánistán
- Laghman
- Parmāwān
Aktuální počasí Parmāwān
Aktuální počasí přímo pro město Parmāwān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
