- Počasí
- Gambie
- Central River
- Pappa
Aktuální počasí Pappa
Aktuální počasí přímo pro město Pappa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 30°C |
