- Počasí
- Rusko
- Republika Komi
- Pan’yël’
Aktuální počasí Pan’yël’
Aktuální počasí přímo pro město Pan’yël’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 10°C |
