Aktuální počasí Pantano Cosa
Aktuální počasí přímo pro město Pantano Cosa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí od 15. 5. (06:00) do 15. 5. (20:00)
Silný vítr
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
Bouřky
Platí od 14. 5. (06:00) do 14. 5. (20:00)
10°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
