- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Panshan
Aktuální počasí Panshan
Aktuální počasí přímo pro město Panshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 16°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 93 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 20°C |
