- Počasí
- Maďarsko
- Győr-Moson-Sopron
- Pannonhalma
Aktuální počasí Pannonhalma
Aktuální počasí přímo pro město Pannonhalma. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 27. 5. (01:00) do 28. 5. (01:00)
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
