- Počasí
- Pákistán
- Ázád Kašmír
- Panjgran
Aktuální počasí Panjgran
Aktuální počasí přímo pro město Panjgran. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
