- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Pānchla
Aktuální počasí Pānchla
Aktuální počasí přímo pro město Pānchla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 35°C |
