Aktuální počasí Panaci
Aktuální počasí přímo pro město Panaci. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
