Aktuální počasí Panabá
Aktuální počasí přímo pro město Panabá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 41°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 28°C |
