- Počasí
- Chorvatsko
- Istria
- Pamići
Aktuální počasí Pamići
Aktuální počasí přímo pro město Pamići. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (21:00) do 1. 6. (00:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
