- Počasí
- Irská republika
- Leinster
- Palmerstown
Aktuální počasí Palmerstown
Aktuální počasí přímo pro město Palmerstown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 7°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
