- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Palīān
Aktuální počasí Palīān
Aktuální počasí přímo pro město Palīān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 4 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 28°C |
