- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Paleyevo
Aktuální počasí Paleyevo
Aktuální počasí přímo pro město Paleyevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
