- Počasí
- Indie
- Himáčalpradéš
- Palāwad
Aktuální počasí Palāwad
Aktuální počasí přímo pro město Palāwad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
