- Počasí
- Nepál
- Province 3
- Palā̃se
Aktuální počasí Palā̃se
Aktuální počasí přímo pro město Palā̃se. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 46 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
