- Počasí
- Filipíny
- Eastern Visayas
- Palaroo
Aktuální počasí Palaroo
Aktuální počasí přímo pro město Palaroo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 27°C |
| Normál: | 29°C |
