- Počasí
- Švédsko
- Norrbotten
- Pajala
Aktuální počasí Pajala
Aktuální počasí přímo pro město Pajala. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 4°C |
