- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Paidiancun
Aktuální počasí Paidiancun
Aktuální počasí přímo pro město Paidiancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 40 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 72 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
