- Počasí
- Peru
- La Libertad
- Pacasmayo
Aktuální počasí Pacasmayo
Aktuální počasí přímo pro město Pacasmayo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 20°C |
