- Počasí
- Burkina Faso
- Centre
- Pabré
Aktuální počasí Pabré
Aktuální počasí přímo pro město Pabré. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 32°C |
