- Počasí
- Pákistán
- Khyber Pakhtunkhwa
- Pabbi
Aktuální počasí Pabbi
Aktuální počasí přímo pro město Pabbi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
