- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Pabal
Aktuální počasí Pabal
Aktuální počasí přímo pro město Pabal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 29°C |
