- Počasí
- Polsko
- Opolské vojvodství
- Ozimek
Aktuální počasí Ozimek
Aktuální počasí přímo pro město Ozimek. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
