- Počasí
- Rusko
- Novosibirsk Oblast
- Ozero Taylakovskoye
Aktuální počasí Ozero Taylakovskoye
Aktuální počasí přímo pro město Ozero Taylakovskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 6°C |
