- Počasí
- Kazachstán
- Ozero Olzhakol’
Aktuální počasí Ozero Olzhakol’
Aktuální počasí přímo pro město Ozero Olzhakol’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
