- Počasí
- Afghánistán
- Badghis
- Ōy Mad
Aktuální počasí Ōy Mad
Aktuální počasí přímo pro město Ōy Mad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
