Aktuální počasí Ouro-Féro
Aktuální počasí přímo pro město Ouro-Féro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 33°C |
