- Počasí
- Nizozemsko
- Groningen
- Oude Pekela
Aktuální počasí Oude Pekela
Aktuální počasí přímo pro město Oude Pekela. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 5. (22:00)
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 29. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
