- Počasí
- Nizozemsko
- Jižní Holandsko
- Ouddorp
Aktuální počasí Ouddorp
Aktuální počasí přímo pro město Ouddorp. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (17:30)
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
