Aktuální počasí Ouadjigi
Aktuální počasí přímo pro město Ouadjigi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 43°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 23°C |
| Normál: | 33°C |
