- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kumamoto
- Ōtsuki
Aktuální počasí Ōtsuki
Aktuální počasí přímo pro město Ōtsuki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
