- Počasí
- Chorvatsko
- Dubrovačko-Neretvanska
- Otočić Ošjak
Aktuální počasí Otočić Ošjak
Aktuální počasí přímo pro město Otočić Ošjak. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 20. 5. (12:00) do 21. 5. (00:00)
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
