- Počasí
- Turecko
- Sivaská provincie
- Otmanalan
Aktuální počasí Otmanalan
Aktuální počasí přímo pro město Otmanalan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
