- Počasí
- Rusko
- Kaliningrad
- Ostrogorki
Aktuální počasí Ostrogorki
Aktuální počasí přímo pro město Ostrogorki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
