Aktuální počasí Oster
Aktuální počasí přímo pro město Oster. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 28 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
