- Počasí
- Rusko
- Tatarstan Republic
- Osinovo
Aktuální počasí Osinovo
Aktuální počasí přímo pro město Osinovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 38 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
