- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Mijagi
- Ōshio
Aktuální počasí Ōshio
Aktuální počasí přímo pro město Ōshio. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 7°C |
