Aktuální počasí Orting
Aktuální počasí přímo pro město Orting. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Zimní počasí
Platí do 1. 4. (05:00)
10°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 9°C |
