- Počasí
- Spojené státy americké
- Maine
- Orrington
Aktuální počasí Orrington
Aktuální počasí přímo pro město Orrington. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
