- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Oroville
Aktuální počasí Oroville
Aktuální počasí přímo pro město Oroville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
