- Počasí
- Brazílie
- Minas Gerais
- Ornã Daniel
Aktuální počasí Ornã Daniel
Aktuální počasí přímo pro město Ornã Daniel. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 21°C |
