Aktuální počasí Orlivka
Aktuální počasí přímo pro město Orlivka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -6°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 81 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
