- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Orcival
Aktuální počasí Orcival
Aktuální počasí přímo pro město Orcival. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 4. 5. (00:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
