- Počasí
- Spojené státy americké
- Florida
- Orangetree
Aktuální počasí Orangetree
Aktuální počasí přímo pro město Orangetree. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
