- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Oneida
Aktuální počasí Oneida
Aktuální počasí přímo pro město Oneida. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí do 1. 4. (16:20)
4°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -11°C |
| Normál: | 6°C |
