- Počasí
- Spojené státy americké
- Iowa
- Onawa
Aktuální počasí Onawa
Aktuální počasí přímo pro město Onawa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 13°C |
