- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Mijagi
- Onagawa Kō
Aktuální počasí Onagawa Kō
Aktuální počasí přímo pro město Onagawa Kō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 87 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 13°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 7°C |
