Aktuální počasí Ōmui
Aktuální počasí přímo pro město Ōmui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 4°C |
